Шта знаш о саобраћају –Општинско такмичење 2015.

Posted 26.04.15.

Као и сваке године, и ове је одржано Општинско такмичење „Шта знаш о саобраћају“. Општинско такмичење се већ традиционално одржава у ОШ „Вук Караџић“ у Поточцу, а ове године је нашу школу представљала екипа коју су чинили ученици:

млађа група - група Б:

-           Богдан Ђурђевић

-           Реља Костић

-           Миљана Миљуш

-           Анђела Тасић

старија група - група Ц:

-           Никола Томић

-           Лука Костић

-           Петра Аџемовић

-           Емилија Живановић

Екипу су водили наставници Александар Вељић и Даница Милојевић Добросављевић, и као и сваке године наша екипа је постигла добре резултате, а као најбоља се издвојила Миљана Миљуш која је освојила прво месту у групи Б – девојчице, као и пласман на окружно такмичење које ће се одржати 10.5.2015. у Јагодини. Детаљне резултате и бодовну листу можете погледати и преузети овде.

Свим такмичарима који су освојили награде и пласман желимо пуно среће и успеха у даљем такмичењу, а осталима више среће следећи пут. У сваком случају ово је било једно дивно искуство и дружење, и захваљујемо свима из ОШ „Вук Караџић“ у Поточцу на још једном изузетно лепо и добро припремљеном и организованом такмичењу.